Jarmark Czeladzki 2017

Jarmark i dużo dobrej muzyki "na żywo"

Na Jarmarku Czeladzkim w niedzielę 24 września 2017 zagra "na żywo" fantastyczny zespół muzyczny. Zespół będzie grał podczas ogniska rycerskiego od 13:00 do 16:00. Obiecujemy dobrą zabawę i pozytywną energię. Serdecznie zapraszamy.

Jak piszą o sobie muzycy - "Nasz repertuar to potężna baza przebojów polskich i zagranicznych – od czasów swingu do piosenek najnowszych. Większość repertuaru stanowią utwory wokalne, jednak biorąc pod uwagę skład zespołu nie brakuje także solowych hitów instrumentalnych na gitarę czy saksofon. Repertuar dostosowujemy do charakteru imprezy(...) nie zapominamy o żadnej grupie wiekowej, która bawi się razem z nami."

Chcemy w tym miejscu podziękować miastu Czeladź i Panu Burmistrzowi za sfinansowanie występu zespołu na Jarmarku Czeladzkim. Dziękujemy również za bezpłatne użyczenie i przygotowanie miejskiego boiska piłkarskiego na skrzyżowaniu ulic Wyspiańskiego i Orzeszkowej. Jest to wkład miasta Czeladź w organizację Jarmarku Czeladzkiego, który w tym roku obchodzi 381 rocznicę ustanowienia.

Wkrótce więcej informacji o pozostałych atrakcjach Jarmarku Czeladzkiego oraz wszystkich partnerach i sponsorach imprezy.

Oficjalna strona Jarmarku Czeladzkiego 2017
www.jarmark.czeladz.org

Czekamy na Ciebie na Jarmarku Czeladzkim 2017 !
https://www.facebook.com/events/1970794383144552/

 

 

 

 

Jarmark Św.Stanisława 2018

20180513jarmark