Jarmark Czeladzki 2018

SZYBKI KONKURS: Dodatkowe 6 biletów na Maraton Grozy

Rozdaliśmy dziś 4 bilety, ale mamy jeszcze dla was niespodziankę. Dodatkowe 6 biletów na Maraton GROZY do kina HELIOS w Dąbrowie Górniczej!!!!!!! Nie musicie ponawiać zgłoszeń. W losowaniu uwzględnimy także wcześniejsze maile.

Serdecznie zapraszamy na Maraton GROZY do kina Helios Dąbrowie Górniczej. Dla czytelników portalu Czeladz.org mamy 3 podwójne zaproszenia na ten Maraton Filmowy (3 x 2 bilety do Dąbrowy Górniczej) w piątek 16 września 2016 o godz. 23:00 w kinie Helios. Zgłoszenie do konkursu jest jak zwykle bardzo proste, wystarczy tylko....
dodać "lajka" pod postem konkursowym na profilu facebookowym Czeladz.org (link: https://www.facebook.com/pages/Czeladzorg/197454403763261)  oraz wysłać email na adres redakcja(.at.)czeladz.org ze zgłoszeniem do konkursu: podając swoje imię, nazwisko, miasto zamieszkania. Dodatkowy los (szansę więcej) w losowaniu możecie otrzymać, jeśli udostępnicie przez swojego facebooka (jako publiczne) wydarzenie JARMARK CZELADZKI 2016: https://www.facebook.com/events/1194413550592429/

Konkurs trwa do wtorku 13 września br. do wieczora.

Zwycięzca odbierze swoje bilety w w kasie kina za okazaniem dowolnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. UWAGA! Jeśli nie macie konta na Facebooku to wystarczy zgłoszenie mailowe, żeby brać udział w konkursie i losowaniu biletów do kina Helios.

 

Repertuar kina Helios dostępny jest pod linkiem:
http://www.helios.pl/

Już 16 września, we wszystkich kinach Helios w całej Polsce, Maraton Grozy z premierą filmu BLAIR WITCH. Od niego zaczniemy i szybko przekonacie się, że legenda o klątwie wiedźmy z Blair jest bardziej przerażająca i prawdziwa niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Później będzie równie strasznie, bo zagramy jeszcze WARRY DOLLS, SINISTER 2 i na koniec CITY OF DEAD MEN!
Jesteśmy przekonani, że taka dawka przerażającego strachu nie pozwoli Wam zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu. Jesteście gotowi?

Start: 16.09.2016. godz. 23.00 do rana

Zagramy:
• Blair Witch (PREMIERA!)
• Worry Dolls
• Sinister 2
• City of Dead Men
Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.
Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

 

 

 

Jarmark Św.Stanisława 2018

20180513jarmark