Jarmark Czeladzki 2018

Lunapark MORAVIA - od piątku do niedzieli

 Dzieci z pewnością ucieszą się, iż na Jarmark Czeladzki przyjedzie ponownie wesołe miasteczko. Lunapark MORAVIA rozłożony będzie na boisku piłkarskim koło Parafii św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała w Czeladzi. Boisko znajduje się na skrzyżowaniu ulic Orzeszkowej i Wyspiańskiego. Lunapark MORAVIA przyjedzie specjalnie na Jarmark Czeladzi, ale będzie funkcjonował już od piątku (23 września) - i tak aż do niedzieli (25 września). Będą jak co roku: karuzele, zjeżdżalnie, autodrom i inne atrakcje. 

Serdecznie zapraszamy na ognisko i pokazy rycerskie w niedzielę 25 września 2016 w godz. od 14:00 do 18:00. Przy ognisku będą bezpłatnie kiełbaski z chlebem... a być może coś jeszcze? :) Jeśli  ktoś ma takie życzenie to może przynieść swoją kiełbasę, czy chleb i opiec sobie przy ognisku. Smak i jakość kiełbasek gwarantuje sponsor - firma MADEJ WRÓBEL. Będzie można posłuchać dobrej muzyki na żywo, będą tańce, śpiewy i atrakcje dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy do lunaparku w Czeladzi na skrzyżowanie ulic Wyspiańskiego i Orzeszkowej.
Lunapark MORAVIA
link do FB: https://www.facebook.com/firmamoravia

Oficjalna strona internetowa Jarmarku Czeladzkiego:
www.JARMARK.Czeladz.org

Dla użytkowników Facebooka powstała strona wydarzenia
"Jarmark Czeladzki 2016".
Dostępna jest pod linkiem:

https://www.facebook.com/events/1194413550592429/

Dajcie nam lajka czy linkujcie wydarzenie na swoim profilu. Wdzięczni jesteśmy za każdą pomoc. Dziękujemy.

--------------
Jeśli zastanawiacie się czy przyjść na Jarmark Czeladzki 2016 zobaczcie relację z poprzednich jarmarków. Relacja dostępna jest na parafialnej stronie internetowej oraz pod linkiem:  www.Jarmark.Czeladz.org
Zapraszamy serdecznie gości z Czeladzi jak i całej okolicy. Na jarmarku wszyscy jesteście mile widziani.

 

 

Jarmark Św.Stanisława 2018

20180513jarmark