Jarmark Czeladzki 2018

Wybieraj i wygrywaj: Maraton HORROR czy KOMEDIA ?

Serdecznie zapraszamy na Maraton HORROR lub KOMEDIA do kina Helios Sosnowcu. Dla czytelników portalu Czeladz.org mamy 2 podwójne zaproszenia na ten Maraton Filmowy (2 x 2 bilety do Sosnowca) w piątek 26 sierpnia 2016 o godz. 23:00 w kinie Helios. Zgłoszenie do konkursu jest jak zwykle bardzo proste, wystarczy tylko....

dodać "lajka" pod postem konkursowym na profilu facebookowym Czeladz.org (link: https://www.facebook.com/pages/Czeladzorg/197454403763261)  oraz wysłać email na adres redakcja(.at.)czeladz.org ze zgłoszeniem do konkursu: podając swoje imię, nazwisko, miasto zamieszkania oraz preferowany Maraton (Horror czy Komedia).

Dodatkowy los (szansę więcej) w losowaniu możecie otrzymać, jeśli udostępnicie przez swojego facebooka (jako publiczne) wydarzenie JARMARK CZELADZKI 2016: https://www.facebook.com/events/1194413550592429/

Konkurs trwa do poniedziałku 22 sierpnia br. do wieczora. Zwycięzca odbierze swoje bilety w w kasie kina za okazaniem dowolnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. UWAGA! Jeśli nie macie konta na Facebooku to wystarczy zgłoszenie mailowe, żeby brać udział w konkursie i losowaniu biletów do kina Helios.

Repertuar kina Helios dostępny jest pod linkiem:
http://www.helios.pl/

Już 26 sierpnia, na zakończenie wakacji we wszystkich kinach Helios w całej Polsce podwójny Maraton HORROR lub KOMEDIA, w którym widzowie mają do wyboru dwa zestawy filmów.
W maratonie komedii zagramy tuż po premierze REKINY WOJNY, a potem jeszcze NICE GUYS. RÓWNI GOŚCIE, dalej KAC VEGAS i na koniec W NOWYM ZWIERCIADLE: WAKACJE!
W maratonie horrorów zagramy premierowo QUEEN OF SPADES: THE DARK RITE, a potem jeszcze KIEDY GASĄ ŚWIATŁA, SUMMER CAMP i na koniec DARK WAS THE NIGHT!

Jesteśmy przekonani, że taka dawka śmiechu i dobrej zabawy nie pozwoli Wam zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu. Jesteście gotowi?
 
Start: 26.08.2016. godz. 23.00 do rana
Zagramy w Maratonie Komedii:
• Rekiny wojny
• Nice Guys: Równi goście
• Kac Vegas
• W nowym zwierciadle: Wakacje
 
Zagramy w Maratonie horrorów:
• Kiedy gasną światła
• Queen Of Spades: The Dark Rite (PREMIERA!)
• Summer Camp
• Dark Was The Night
 
Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.
Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

 

 

 

Jarmark Św.Stanisława 2018

20180513jarmark