Jarmark Czeladzki 2018

Konkurs HELIOS: Maraton Złych Superbohaterów - 12 VIII

Serdecznie zapraszamy na Maraton Złych Superbohaterów do kin Helios w Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu. Dla czytelników portalu Czeladz.org mamy 5 podwójnych zaproszeń na ten Maraton Filmowy (3 x 2 bilety do Dąbrowy Górniczej, 2 x 2 bilety do Sosnowca) w piątek 12 sierpnia 2016 o godz. 23:00 w kinie Helios. Zgłoszenie do konkursu jest jak zwykle bardzo proste, wystarczy tylko....

dodać "lajka" pod postem konkursowym na profilu facebookowym Czeladz.org (link: https://www.facebook.com/pages/Czeladzorg/197454403763261)  oraz wysłać email na adres redakcja(.at.)czeladz.org ze zgłoszeniem do konkursu: podając swoje imię, nazwisko, miasto zamieszkania oraz preferowane kino Helios (Sosnowiec czy Dąbrowa Górnicza).

Dodatkowy los (szansę więcej) w losowaniu możecie otrzymać, jeśli udostępnicie przez swojego facebooka (jako publicznie) artykuł o konkursie MARATON ZŁYCH SUPERBOHATERÓW z profilu Czeladz.org

Konkurs trwa do wtorku 9 sierpnia br. do wieczora. Zwycięzca odbierze swoje bilety w w kasie kina za okazaniem dowolnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. UWAGA! Jeśli nie macie konta na Facebooku to wystarczy zgłoszenie mailowe, żeby brać udział w konkursie i losowaniu biletów do kina Helios.

Repertuar kina Helios dostępny jest pod linkiem:
http://www.helios.pl/

Już 12 sierpnia w kinach Helios w Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu, Maraton z długo wyczekiwanym Legionem samobójców! W ciągu tej nocy pokażemy filmy o superbohaterach, ale tym razem tylko tych złych i czasem nawet bardzo niebezpiecznych. Zaczniemy od Legionu samobójców, potem doskonały Deadpool i na koniec Mroczny Rycerz. Ta mieszanka nie zapewnia może sukcesu w walce ze złem, ale świetna zabawa jest gwarantowana. Jak dodamy do tego oszałamiające efekty specjalne, gwiazdorską obsadę i nieustannie trzymającą w napięciu akcję, to emocje jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą Wam zasnąć. Jesteście gotowi… ?

Start: 12.08.2016. godz. 23.00 do rana

Zagramy:
• Legion samobójców
• Deadpool
• Mroczny Rycerz

 

Jarmark Św.Stanisława 2018

20180513jarmark