Jarmark Czeladzki 2018

Konkurs: Bob Budowniczny w kinie Helios

Serdecznie zapraszamy na najbliższy seans w ramach Filmowego Poranku w niedzielę 24 lipca o godz. 10:30 do kina Helios w Sosnowcu. Obejrzymy odcinki bajek dla dzieci z cyklu BOB BUDOWNICZY.

Dla czytelników portalu Czeladz.org mamy szybki konkurs biletowy. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia (2 x 2 bilety) na Filmowy Poranek do kina Helios w Sosnowcu.

Zgłoszenie do konkursu jest jak zwykle bardzo proste, wystarczy tylko dodać lajka pod postem konkursowym lub profilem Czeladz.org na Facebooku (link: https://www.facebook.com/pages/Czeladzorg/197454403763261) oraz wysłać email na adres redakcja(_at_)czeladz.org ze zgłoszeniem do konkursu: podając swoje imię, nazwisko i miasto zamieszkania.

Dodatkowy los (szansę więcej) w losowaniu możecie otrzymać jeśli udostępnicie przez swojego Facebooka (jako publicznie) aktualny konkurs BOB BUDOWNICZY z Czeladz.org

Konkurs trwa tylko do środy 20 lipca br. do wieczora. Zwycięzcy odbiorą swoje bilety w w kasie kina za okazaniem dowolnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Jeśli nie macie konta na Facebooku to wystarczy zgłoszenie mailowe, żeby brać udział w konkursie i losowaniu biletów do kina Helios.

Repertuar kina Helios w Sosnowcu dostępny jest pod linkiem:
http://www.helios.pl/22,Sosnowiec/StronaGlowna/

Kino Helios gwarantuje Państwu oraz Państwa Dzieciom wspaniałe wrażenia filmowe, moc konkursów oraz wspólną zabawę połączoną z edukacją. Zapraszamy na wakacyjne premierowe odsłony Wakacji z Bobem Budowniczym w ramach Filmowych Poranków w Kinie Helios, w co druga niedzielę, o godzinie 10:30 i 14:00. Dodatkowo Wakacje z Bobem Budowniczym będą również miały seanse codziennie o godzinie 10:00.

Seanse „Wakacji z Bobem Budowniczym cz. 3” już 24 lipca o godzinach 10:30 i 14:00
Bob Budowniczy to jeden z najpopularniejszych seriali na kanale telewizyjnym MiniMini+.
 
W kinach Helios odbędzie się premiera kinowa najnowszych odcinków przygód Waszego ulubionego bohatera! Bob Budowniczy z przyjaciółmi oraz jego maszyny są zawsze gotowi do pracy. Dla Boba nie istnieją rzeczy niemożliwe - żaden projekt nie jest za trudny! Sekretem Boba i jego pomocników jest praca zespołowa, zgodne działanie oraz pozytywne myślenie. Praca jest dla naszych bohaterów wspaniałą zabawą. Maszyny, jak gromadka dzieci, są chętne do działania, choć czasem bywają chaotyczne, niesforne, a nawet złośliwe. Plac budowy to dla nich miejsce zabaw i niezapomnianych przygód.

Razem dacie radę rozwiązać każdy problem! Zobaczcie, jak to robi Bob!

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci od lat 3. W holach kin na dzieci czekają wspaniałe atrakcje. Seans rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z nagrodami, projekcja filmu odbywa się przy ściszonym dźwięku i oraz z lekko przygaszonymi światłami. Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowaliśmy wspaniałe upominki od PLAYMOBIL!*  Każdy uczestnik Filmowych Poranków może wziąć udział w naszej nowej zabawie ŁAMIGŁOWKI HELIOSÓWKI. W ramach zabawy będziemy rozwiązywać zagadki i poznawać ciekawostki filmowe. Zadania, które przed nami stoją, wymagają kreatywności, spostrzegawczości, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Za cierpliwość i konsekwencję w uczestniczeniu w seansach oraz rozwiązywaniu zagadek młodzi widzowie będą nagradzani specjalnymi odznaczeniami. Wszystkim zabawom towarzyszyć będzie HelioSówka – maskotka Filmowych Poranków w kinie Helios.

Pomysłodawcą i autorem scenariusza zabaw w ramach Łamigłówek HelioSówki jest czasdzieci.pl   Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

Zapraszamy na kolejne seanse „Wakacji z Bobem Budowniczym cz. 4” z konkursami w dniu 7 sierpnia o godzinach 10.30 i 14.00:
•    Zima Wiosną
•    Niesforne Pingwiny
•    Dziki Zachód
•    Podaj Paczkę
•    Wykop i Wykopaliska
Zapraszamy!

 

 

 

Jarmark Św.Stanisława 2018

20180513jarmark