Jarmark Czeladzki 2018

Konkurs Helios: 10 biletów na Maraton Horrorów 24 VI

Serdecznie zapraszamy na początku wakacji na Maraton Horrorów do kin Helios w Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu. Dla czytelników portalu Czeladz.org mamy 5 podwójnych zaproszeń na ten Maraton Filmowy (3 x 2 bilety do Dąbrowy Górniczej, 2 x 2 bilety do Sosnowca) w piątek 24 czerwca 2016 o godz. 23:00 w kinie Helios. Zgłoszenie do konkursu jest jak zwykle bardzo proste, wystarczy tylko....

Dodać "lajka" pod postem konkursowym lub profilem Czeladz.org na Facebooku (link: https://www.facebook.com/pages/Czeladzorg/197454403763261)  oraz wysłać email na adres redakcja(at)czeladz.org ze zgłoszeniem do konkursu: podając swoje imię, nazwisko, miasto zamieszkania oraz preferowane kino (opcjonalnie).

Konkurs trwa do poniedziałku 20 czerwca br. do wieczora. Zwycięzca odbierze swoje bilety w w kasie kina za okazaniem dowolnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. UWAGA! Jeśli nie macie konta na Facebooku to wystarczy zgłoszenie mailowe, żeby brać udział w konkursie i losowaniu biletów do kina Helios.

Repertuar kina Helios dostępny jest pod linkiem:
http://www.helios.pl/

Nakręć sobie Nocny Maraton Filmowy – KONKURS!
Nawet jeśli jesteś bardzo początkującym filmowcem i lubisz horrory, mamy dla Ciebie idealny konkurs! Nakręć swój 3-5 minutowy horror lub thriller i wygraj jeden ze skuterów Suzuki Address oraz inne odjazdowe nagrody!
Co więcej, Twój film będzie miał szansę pojawić się na ekranach wszystkich kin Helios w Polsce, podczas Maratonu Halloween 2016!
Na Wasze filmy czekamy do 15 czerwca, wystarczy w tym czasie wziąć udział w min. dwóch Nocnych Maratonach Filmowych, zachować bilety i wykonać zadanie konkursowe zgodnie z założeniami opisanymi w zamieszczonym poniżej Regulaminie konkursu. Nagroda główna to 2 skutery SUZUKI ADDRESS!
„Suzuki Address to nowy skuter w klasie do 125 cm3. Ma wielki potencjał, aby stać się kultowym: pojemne schowki, moc 9,1 KM i średnie zużycie paliwa tylko 1,96 l/100 km.”
Nagrody dodatkowe: Tablet Apple, Roczny dwuosobowy karnet na Nocne Maratony Filmowe, Dzień na profesjonalnym planie filmowym i Warsztaty filmowe!

Już 24 czerwca w kinach Helios w całej Polsce, ogłaszamy rozpoczęcie wakacji! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was pełną strachu ucztę filmową z jednymi z najmocniejszych horrorów ostatnich lat. Zagramy kultową już „Obecność” Jamese Wana i dalej, tuż po premierze jej kontynuację – „Obecność 2”. Zanim zdążycie odetchnąć rozpoczniemy projekcję świetnie ocenianego i prawdziwie przerażającego „Zanim się obudzę”. Nasza ostatnia propozycja, tylko teoretycznie jest prequelem Obecności, postanowiliśmy więc zagrać ją na koniec. Nad ranem wrócimy do najsłynniejszych badaczy zjawisk paranormalnych, Eda i Lorraine Warrenów, którzy jedną z badanych przez siebie spraw zainspirowali również powstanie „Annabelle”.
Jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego strachu, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście gotowi, żeby poczuć ICH obecność … ?

Start: 24.06.2016. godz. 23:00 do rana
Zagramy:
- Obecność
- Obecność 2
- Zanim Się Obudzę
- Annabelle

 

 

 

 

 

 

Jarmark Św.Stanisława 2018

20180513jarmark