Jarmark Czeladzki 2018

Konkurs Kina Kobiet - Dzień Matki 16 VI

 Serdecznie zapraszamy 16 czerwca br. na seans Kina Kobiet do kina Helios w Sosnowcu.  Czeka Was tego dnia w kinie wiele atrakcji oraz seans filmu „Dzień Matki”.

Dla czytelników portalu Czeladz.org mamy 2 podwójne zaproszenia (2 x 2 bilety) na seans Kina Kobiet w czwartek 16 czerwca. Zgłoszenie do konkursu jest jak zwykle bardzo proste, wystarczy tylko....

...dodać "lajka" pod postem konkursowym oraz profilem Czeladz.org na Facebooku (link: https://www.facebook.com/pages/Czeladzorg/197454403763261) oraz wysłać email na adres redakcja(at)czeladz.org ze zgłoszeniem do konkursu: podając swoje imię, nazwisko i miasto zamieszkania.

Dodatkowy los (szansę więcej) w losowaniu możecie otrzymać jeśli udostępnicie przez swojego Facebooka (jako publicznie) konkurs Kino Kobiet.

Konkurs KINO KOBIET trwa tylko do poniedziałku 13 czerwca br. do wieczora. Zwycięzca odbierze swoje bilety w w kasie kina za okazaniem dowolnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

UWAGA! Jeśli nie macie konta na Facebooku to wystarczy zgłoszenie mailowe, żeby brać udział w konkursie i losowaniu biletów do kina Helios.

Repertuar kina Helios dostępny jest pod linkiem:
http://www.helios.pl/

--------------------

Drogie Panie!

W czwartek 16 czerwca zapraszamy na spotkanie z cyklu Kino Kobiet z filmem „Dzień Matki”. Jeżeli chcesz spędzić czas w doborowym towarzystwie i poczuć się po prostu jak u mamy… to wieczór z filmem „Dzień Matki” będzie dla Ciebie doskonałym wyborem!

Uwaga! Motywem wieczoru będą wianki z polnych kwiatów. Miłego eksplorowania pobliskich łąk! Pokaz i seans poprzedzimy spotkaniem z naszymi Partnerami, którzy już od godz. 17:30 będą czekać na Panie.

A do wygrania:
-Vouchery od Mary Kay;
-Bilety do Teatru Zagłębia;
-Kosmetyki od firmy Avon;
-Bony upominkowe do Akademii Fryzjerskiej Berendowicz & Kublin;
-Vouchery na zakup bielizny do Vanilla Body Shop;
-Upominki od Szkoły Językowej Speak Up z Sosnowca;
-Vouchery do Centrum Stomatologicznego Magdent w Sosnowcu;
-Upominki od Farm Service;
-Upominki od Sephora C.H. Plejada;
-Vouchery do Centrum Piękna I Relaksu ACH;
-Bilety do Teatru Zagłębia w Sosnowcu;
-Upominki od Warsztatu Fryzur w Sosnowcu;
-Voucher na warsztaty od Mama wraca do gry;
-Vouchery na burgery od FRESH BURGER Dąbrowa Górnicza;
-Vouchery do Vital Sport Sosnowiec;
-Vouchery do Dietetyk Plus Sosnowiec;
-Kosmetyki Oriflame;
-Kosmetyki od Sephora Plejada Sosnowiec;

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na stronie internetowej kina Helios
Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, w związku z tym, na seans nie obowiązują inne zaproszenia, niż specjalne na Kino Kobiet.
Do zobaczenia 16 czerwca!

 

 

 

Jarmark Św.Stanisława 2018

20180513jarmark