Jarmark Czeladzki 2018

Wygraj bilety na DOWOLNY film w niedzielę

Serdecznie zapraszamy na DOWOLNY film w niedzielę 12 czerwca do kina Helios w Sosnowcu. Dla czytelników portalu Czeladz.org mamy szybki konkurs biletowy. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia (2 x 2 bilety) na jeden DOWOLNY seans filmowy w niedzielę.

Zgłoszenie do konkursu jest jak zwykle bardzo proste, wystarczy tylko dodać lajka pod postem konkursowym lub profilem Czeladz.org na Facebooku (link: https://www.facebook.com/pages/Czeladzorg/197454403763261) oraz wysłać email na adres redakcja(at)czeladz.org ze zgłoszeniem do konkursu: podając swoje imię, nazwisko i miasto zamieszkania.

Dodatkowy los (szansę więcej) w losowaniu możecie otrzymać jeśli udostępnicie przez swojego Facebooka (jako publicznie) aktualny konkurs filmowy z profilu Czeladz.org

Konkurs trwa tylko do czwartku 9 czerwca br. do wieczora. Zwycięzcy odbiorą swoje bilety w w kasie kina za okazaniem dowolnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Jeśli nie macie konta na Facebooku to wystarczy zgłoszenie mailowe, żeby brać udział w konkursie i losowaniu biletów do kina Helios.

Repertuar kina Helios w Sosnowcu dostępny jest pod linkiem:
http://www.helios.pl/22,Sosnowiec/StronaGlowna/

 

Niedzielne granie z  Angry Birds!

Nie masz pomysłu na spędzenie niedzielnego popołudnia? Przyjdź 12.06.2016r do kina Helios w Sosnowcu. Już od godz. 10:00 do 18:00 w holu kina zapraszamy do spotkania z fantastyczną grą Gobbit Angry Birds. Gobbit Angry Birds to świetna gra dla osób w każdym wieku. Zasady gry są niezwykle proste, do wytłumaczenia w minutę! Rozgrywki zaś szybkie i niezwykle emocjonujące. Przy stole zawsze dużo się dzieje, więc bądź czujny i obserwuj.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

Jarmark Św.Stanisława 2018

20180513jarmark