Jarmark Czeladzki 2018

Portal Czeladz.org patronem 73. TOUR DE POLOGNE

 Z radością informujemy, iż portal miejski WWW.CZELADZ.ORG został oficjalnym Regionalnym Patronem Medialnym 73 wyścigu TOUR DE POLOGNE. Cieszymy się, że rozwija się nasza współpraca z LangTeam. Ze wszystkich mediów internetowych w mieście to portal Czeladz.org został wybrany na partnera Tour de Pologne. Zapraszamy do śledzenia informacji na temat naszego narodowego wyścigu - Tour de Pologne.

Jedyny polski wyścig w cyklu WorldTour w 2016 roku zostanie przeprowadzony pod hasłem "SZLAKIEM HISTORII". Wyścig rozegrany zostanie na polskich szosach w dniach 12-18 lipca i będzie jedną z okazji do przygotowania dyspozycji do walki o olimpijskie medale.

Organizowana przez Czesława Langa impreza w tym roku przesunięta została z sierpnia na połowę lipca ze względu na rozgrywane w Rio de Janeiro igrzyska olimpijskie (6-10 sierpnia). W sumie peleton pokona 1168 kilometrów. Trasa wyścigu Tour de Pologne 2016 została oficjalnie zaprezentowana przez organizatora – firmę LangTeam – podczas konferencji prasowej w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

więcej o Tour de Pologne pod linkiem: www.tourdepologne.pl

 

Jarmark Św.Stanisława 2018

20180513jarmark