Jarmark Czeladzki 2018

Bezpłatna mammografia 9 czerwca na rynku

Przyjdź na bezpłatną mammografię, zapraszamy panie już od 40 roku życia!!!

W czwartek 9 czerwca 2016 r. na czeladzkim rynku po raz kolejny stanie mammobus. Badania mammograficzne wykonywane będą w ramach Narodowego Programu Walki z Chorobami Nowotworowymi. Każda pani w wieku od 50 do 69 lat, która w ostatnich 24 miesiącach nie miała wykonywanej mammografii, będzie mogła bezpłatne prześwietlić piersi.

LUX MED Diagnostyka zaprasza panie na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie, które odbędą się:

•       Mierzęcice – 8 czerwca przy GOK-u, ul. Wolności 102a
•       Czeladź – 9 czerwca na Rynku

Bezpłatna mammografia dla pań w wieku:

•    50 – 69 lat
Badanie w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi jest bezpłatne, refundowane kobietom co 2 lata przez Narodowy Fundusz Zdrowia (lub co 12 miesięcy dla kobiet, które w ramach realizacji Programu otrzymały odpowiednie pisemne wskazanie). Nie jest wymagane skierowanie lekarskie.

•    40 – 49 oraz 70 – 75 lat
Badania wykonywane są w ramach Projektu  „Poprawa dostępności i jakości usług medycznych w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi” współfinansowanego z funduszy EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego.  Wymagane jest skierowanie lekarskie od lekarza dowolnej specjalizacji. Więcej Informacji o badaniach oraz wzór skierowania na stronie: www.fundusze.mammo.pl

Na badania w ramach obu programów prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 2 444 lub na http://www.mammo.pl/formularz. Call Center czynne jest od poniedziałku do soboty.

 

 

 

Jarmark Św.Stanisława 2018

20180513jarmark