Jarmark Czeladzki 2018

Rozdajemy bilety na niedzielny poranek z Kosmolotami

Serdecznie zapraszamy na najbliższy seans w ramach Filmowego Poranku w niedzielę 22 maja o godzinie 10:30 do kina Helios w Sosnowcu. Obejrzymy kolejne odcinki bajek dla dzieci z cyklu Kosmoloty.

Dla czytelników portalu Czeladz.org mamy szybki konkurs biletowy. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia (2 x 2 bilety) na Filmowy Poranek do kina Helios w Sosnowcu.

Zgłoszenie do konkursu jest jak zwykle bardzo proste, wystarczy tylko dodać lajka pod postem konkursowym lub profilem Czeladz.org na Facebooku (link: https://www.facebook.com/pages/Czeladzorg/197454403763261) oraz wysłać email na adres redakcja(at)czeladz.org ze zgłoszeniem do konkursu: podając swoje imię, nazwisko i miasto zamieszkania.

Dodatkowy los (szansę więcej) w losowaniu możecie otrzymać jeśli udostępnicie przez swojego Facebooka (jako publicznie) aktualny konkurs KOSMOLOTY z Czeladz.org

Konkurs trwa tylko do piątku 20 maja br. do wieczora. Zwycięzcy odbiorą swoje bilety w w kasie kina za okazaniem dowolnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Jeśli nie macie konta na Facebooku to wystarczy zgłoszenie mailowe, żeby brać udział w konkursie i losowaniu biletów do kina Helios.

Repertuar kina Helios w Sosnowcu dostępny jest pod linkiem:
http://www.helios.pl/22,Sosnowiec/StronaGlowna/

W niedzielę 22 maja 2016 o godzinie 10:30 Kino HELIOS w Sosnowcu zaprasza na zestaw bajek z serii Kosmoloty.
Dla wszystkich małych kinomanów zaprezentujemy:
-Uziemieni
-Satelita Sikorka
-Całkowite zaćmienie
-Posąg sępa
-Ogród na Marsie
-Sikorka poznaje Księżyc

Projekcję nowych Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.
Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowaliśmy wspaniałe upominki od PLAYMOBIL! *

Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie:Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!

Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!
Pomysłodawcą i autorem scenariusza zabaw w ramach Łamigłówek HelioSówki jest czasdzieci.pl

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:
•zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min]
•projekcja - zestaw bajek lub film [60-70 min.]

Specyfika seansu filmowego:
•dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
•pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Po seansie każdy uczestnik otrzyma upominek.

Zapraszamy również na kolejne spotkanie z Filmowymi Porankami 5 czerwca o godzinie 10:30. Obejrzymy zestaw bajek z serii Dinopociąg:
•Kwiaty dla Mamy
•Mistrzowie prędkości
•Zęby T-Rexa
•Jestem T-Rexem
•Nuk Czworonóg

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

 

 

 

Jarmark Św.Stanisława 2018

20180513jarmark