Jarmark Czeladzki 2018

Konkurs Helios: Maraton Kapitan Ameryka

Serdecznie zapraszamy na Maraton Kapitan Ameryka do kina Helios w Dąbrowie Górniczej. Dla czytelników portalu Czeladz.org mamy 3 podwójne zaproszenia na ten Maraton Filmowy (3 x 2 bilety do Dąbrowy Górniczej) w piątek 6 maja 2016 o godz. 22:30 w kinie Helios. Zgłoszenie do konkursu jest jak zwykle bardzo proste, wystarczy tylko....

Dodać "lajka" pod postem konkursowym lub profilem Czeladz.org na Facebooku (link: https://www.facebook.com/pages/Czeladzorg/197454403763261)  oraz wysłać email na adres redakcja(at)czeladz.org ze zgłoszeniem do konkursu: podając swoje imię, nazwisko, miasto zamieszkania.

Dodatkowy los (szansę więcej) w losowaniu możecie otrzymać jeśli udostępnicie przez swojego Facebooka (jako publicznie) materiał z Majówki na Piaskach. link: http://czeladz.org/czeladz/index.php/9-uncategorised/498-majowka-2016-na-piaskach

Konkurs trwa do wtorku 3 maja br. do wieczora. Zwycięzca odbierze swoje bilety w w kasie kina za okazaniem dowolnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. UWAGA! Jeśli nie macie konta na Facebooku to wystarczy zgłoszenie mailowe, żeby brać udział w konkursie i losowaniu biletów do kina Helios.

Repertuar kina Helios dostępny jest pod linkiem:
http://www.helios.pl/

Już 6 maja w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej, noc jednego z najważniejszych bohaterów drużyny Avengers – Kapitana Ameryka! Zagramy wszystkie trzy części serii, rozpoczynając od „Pierwszego starcia” przez „Zimowego żołnierza”, aż po premierową „Wojnę bohaterów”. Czeka nas niezwykła przygoda pełna świetnego humoru, oszałamiających efektów specjalnych i emocji jakich dostarczyć może tylko ekipa Avengers. Jesteśmy przekonani, że taka dawka szalonej akcji nie pozwoli Wam zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu.


Start: 06.05.2016 - godz. 22:30 -> do rana


Zagramy:
•    Captain America: pierwsze starcie
•    Kapitan Ameryka: zimowy żołnierz
•    Kapitan Ameryka: wojna bohaterow (Premierowo!)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

 

 

 

 

Jarmark Św.Stanisława 2018

20180513jarmark