Jarmark Czeladzki 2018

Wygraj bilety na Wielkie Greckie Wesele

 Serdecznie zapraszamy 21 kwietnia br. o godz. 18:30 na seans Kina Kobiet do kina Helios w Sosnowcu.  Czeka Was tego dnia w kinie wiele atrakcji oraz seans filmu „Moje wielkie greckie wesele_2”. A dla czytelników portalu Czeladz.org mamy 2 podwójne zaproszenia (2 x 2 bilety) na seans Kina Kobiet w czwartek 21 kwietnia 2016. Zgłoszenie do konkursu jest jak zwykle bardzo proste, wystarczy tylko....

...dodać "lajka" pod postem konkursowym oraz profilem Czeladz.org na Facebooku (link: https://www.facebook.com/pages/Czeladzorg/197454403763261) oraz wysłać email na adres redakcja(at)czeladz.org ze zgłoszeniem do konkursu: podając swoje imię, nazwisko i miasto zamieszkania.

Konkurs KINO KOBIET trwa tylko do poniedziałku 18 marca br. do wieczora. Zwycięzca odbierze swoje bilety w w kasie kina za okazaniem dowolnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

UWAGA! Jeśli nie macie konta na Facebooku to wystarczy zgłoszenie mailowe, żeby brać udział w konkursie i losowaniu biletów do kina Helios.

Repertuar kina Helios dostępny jest pod linkiem:
http://www.helios.pl/

--------------------

Drogie Panie!

W czwartek 21 kwietnia 2016 o godz. 18:30 zapraszamy na kolejne spotkanie Kina Kobiet w kinie HELIOS w Sosnowcu. Wszystkie atrakcje czwartkowego wieczoru dopełnimy komedią „Moje wielkie greckie wesele 2”. Zaznacz tę datę w kalendarzu, kup bilet i spotkaj się z nami!

Uwaga!
Drogie Panie, w kwietniu przebieramy się za panny młode. Welony, suknie ślubne, białe kreacje, kwiaty we włosach itp! Urządzimy sobie wielkie wesele bez pana młodego. Pokaz i seans poprzedzimy spotkaniem z naszymi Partnerami, którzy już od godz. 17:30 będą czekać na Panie.

Do wygrania będą:
-Vouchery od Mary Kay;
-Bilety do Teatru Zagłębia;
-Kosmetyki od firmy Avon;
-Upominki ze Sklepu z Konfekcją Damską Green House;
-Bony upominkowe do Vision Express;
-Vouchery na zakup bielizny do Vanilla Body Shop;
-Upominki od Szkoły Językowej Speak Up z Sosnowca;
-Zaproszenia do kapsuły floatingowej od Energys;
-Vouchery do salonu DepilConecpt Sosnowiec;
-Kosmetyki od Centrum Nauki i Biznesu Żak Sosnowiec;
-Upominki od Grupy Maspex Wadowice;
-Voucher na warsztaty od Mama wraca do gry;
-Kosmetyki firmy Oriflame;
-Upominki od reprezentanta firmy Zepter.

Sprzedaż biletów od 1 kwietnia.
Bilet normalny: 20 zł
Bilet grupowy: 17 zł (od 15 osób)
Bilety do nabycia w kasach kina oraz na stronie internetowej kina Helios.
Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, w związku z tym, na seans nie obowiązują zaproszenia, poza specjalnymi zaproszeniami na Kino Kobiet.
Zastrzegamy sobie prawo do zmian.
Do zobaczenia 21 kwietnia!

 

 

 

 

Jarmark Św.Stanisława 2018

20180513jarmark