Jarmark Czeladzki 2018

Patronat nad Skandia Maraton LangTeam

 Informujemy, iż portal miejski WWW.CZELADZ.ORG został oficjalnym Regionalnym Patronem Medialnym imprezy Maratony Rowerowe Lang Team. Zapraszamy do śledzenia informacji na temat Skandia Maraton LangTeam oraz Tour de Pologne.

Ten sezon Skandia Maraton Lang Team to także kolejna edycja akcji Pozytywne Obroty, która bezpośrednio łączy się z zaangażowaniem Skandii Życie TU S.A. we wspieranie kultury rowerowej w Polsce. W ramach hasła "Nakręć się z nami na bezpieczeństwo" zostaną zrealizowane liczne działania mające na celu promocję odpowiedzialnego zachowania na drodze. W utworzonych podczas SMLT specjalnych strefach Pozytywnych Obrotów, będzie można wykręcić kilometry na trenażerze, a następnie "przekazać je" wybranej szkole podstawowej. Placówka w danym regonie, która zbierze najwięcej głosów otrzyma nagrodę specjalną – szkolenie z bezpieczeństwa prowadzone przez Dorotę̨ Stalińską̨ z fundacji Nadzieja. Wszystkie szkoły biorące udział w akcji  otrzymają natomiast pakiety bezpieczeństwa (zestaw odblasków i materiały edukacyjne) dla młodych rowerzystów i pieszych.

„Bardzo cieszę się, że po raz kolejny możemy nawiązać współpracę przy akcji Pozytywne Obroty. Dzięki niej jesteśmy w stanie szerzyć wiedzę na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego wśród najmłodszych. Dodatkowo, w ramach projektu, otrzymują oni od nas także pakiet odblasków - zwiększających ich widoczność.” – mówi Dorota Stalińska. Akcję można wesprzeć także przez aplikację Endomondo. Do Pozytywnych Obrotów przyłączają się również uczestnicy SMLT ścigający się na trasie. Liczba "wykręconych" przez nich kilometrów zostanie przeliczona na wsparcie ogólne fundacji Nadzieja.  

KALENDARIUM 2016:
16.04         Skandia Maraton Lang Team Warszawa Wilanów
07.05         Skandia Maraton Lang Team Kraków
21.05         Skandia Maraton Lang Team Gdańsk
11.06         BUKOVINA Lang Team Maraton MTB
30.07         Krokowa Lang Team Maraton MTB
17.09        Skandia Maraton Lang Team Dąbrowa Górnicza
01.10         Kwidzyn Lang Team Maraton MTB

 

 

 

Jarmark Św.Stanisława 2018

20180513jarmark