Jarmark Czeladzki 2018

Rozdajemy bilety na Maraton Strachu

Serdecznie zapraszamy na Maraton Strachu do kin Helios w Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu. Dla czytelników portalu Czeladz.org mamy 5 podwójnych zaproszeń na ten Maraton Filmowy (3 x 2 bilety do Dąbrowy Górniczej, 2 x 2 bilety do Sosnowca) w piątek 15 kwietnia 2016 o godz. 23:00 w kinie Helios. Zgłoszenie do konkursu jest jak zwykle bardzo proste, wystarczy tylko....

Dodać "lajka" pod postem konkursowym lub profilem Czeladz.org na Facebooku (link: https://www.facebook.com/pages/Czeladzorg/197454403763261)  oraz wysłać email na adres redakcja(at)czeladz.org ze zgłoszeniem do konkursu: podając swoje imię, nazwisko, miasto zamieszkania oraz preferowane przez was kino Helios (niewymagane).

Konkurs trwa do poniedziałku 11 kwietnia br. do wieczora. Zwycięzca odbierze swoje bilety w w kasie kina za okazaniem dowolnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. UWAGA! Jeśli nie macie konta na Facebooku to wystarczy zgłoszenie mailowe, żeby brać udział w konkursie i losowaniu biletów do kina Helios.

Repertuar kina Helios dostępny jest pod linkiem:
http://www.helios.pl/

W czwartek 15 kwietnia 2016 kina Helios w Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu zapraszają na wyjątkową, pełną strachu ucztę filmową. W ciągu jednej nocy pokażemy cztery zupełnie różne oblicza grozy w filmach, których jedynym celem jest śmiertelnie nas wystraszyć. Na początek premierowy pokaz długo wyczekiwanego horroru „Po tamtej stronie drzwi”. Dalej nagradzany na wielu festiwalach „Widzę, Widzę” i potem świetny „The Canal”. Na koniec coś na co czekamy najbardziej - przedpremierowy pokaz gwiazdorsko obsadzonego filmu „Cmentarzysko ludożerców”. Jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego strachu, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 15.04.2016. godz. 23:00
Meta: rano

Zagramy:
•    Po tamtej stronie drzwi (Premiera!)
•    Widzę, widzę
•    The Canal
•    Cmentarzysko ludożerców (Przedpremierowo!)

 

 

 

Jarmark Św.Stanisława 2018

20180513jarmark