Jarmark Czeladzki 2018

Kultura Dostępna: wygraj bilety na 31 marca

 Serdecznie zapraszamy 31 marca br. do Kina Helios Sosnowiec na seans w ramach projektu "Kultura Dostępna". Wyświetlony zostanie polski dramat w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej pt. „BODY/CIAŁO”. Dla czytelników portalu Czeladz.org mamy 2 podwójne zaproszenia (2 x 2 bilety) na ten seans filmowy w czwartek 31 marca 2016 r.

Zgłoszenie do konkursu jest jak zwykle bardzo proste, wystarczy tylko.... dodać "lajka" pod postem konkursowym oraz profilem Czeladz.org na Facebooku (link: https://www.facebook.com/pages/Czeladzorg/197454403763261) oraz wysłać email na adres redakcja(at)czeladz.org ze zgłoszeniem do konkursu: podając swoje imię, nazwisko i miasto zamieszkania.

Konkurs KULTURA DOSTĘPNA trwa tylko do wtorku 29 marca br. do wieczora. Zwycięzca odbierze swoje bilety w w kasie kina za okazaniem dowolnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. UWAGA! Jeśli nie macie konta na Facebooku to wystarczy zgłoszenie mailowe, żeby brać udział w konkursie i losowaniu biletów do kina Helios.

Repertuar kina Helios dostępny jest pod linkiem:
http://www.helios.pl/22,Sosnowiec/StronaGlowna/

Kino Helios Sosnowiec zaprasza Państwa 31 marca 2016 w ramach projektu "Kultura Dostępna’’ na  polski dramat w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej pt. „BODY/CIAŁO”.
 
Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.

 

 

 

Jarmark Św.Stanisława 2018

20180513jarmark