Jarmark Czeladzki 2018

Wygraj bilety na Kino Kobiet - 17 marca

 Serdecznie zapraszamy 17 marca br. o godz. 18:30 na seans Kina Kobiet do kina Helios w Sosnowcu.  Czeka Was tego dnia w kinie wiele atrakcji oraz seans filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.

Dla czytelników portalu Czeladz.org mamy 2 podwójne zaproszenia (2 x 2 bilety) na seans Kina Kobiet w czwartek 17 marca. Zgłoszenie do konkursu jest jak zwykle bardzo proste, wystarczy tylko....

...dodać "lajka" pod postem konkursowym oraz profilem Czeladz.org na Facebooku (link: https://www.facebook.com/pages/Czeladzorg/197454403763261) oraz wysłać email na adres redakcja(at)czeladz.org ze zgłoszeniem do konkursu: podając swoje imię, nazwisko i miasto zamieszkania.

Konkurs KINO KOBIET trwa tylko do poniedziałku 14 marca br. do wieczora. Zwycięzca odbierze swoje bilety w w kasie kina za okazaniem dowolnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

UWAGA! Jeśli nie macie konta na Facebooku to wystarczy zgłoszenie mailowe, żeby brać udział w konkursie i losowaniu biletów do kina Helios.

Repertuar kina Helios dostępny jest pod linkiem:
http://www.helios.pl/

--------------------

Drogie Panie!

W czwartek 17 marca 2016 o godz. 18:30 - zabierz przyjaciółkę, mamę, siostrę i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.
Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Dziewczyny! Widzimy się w czwartek 17 marca!

Bilet normalny: 20 zł
Bilet grupowy: 17 zł (od 15 osób)
Bilety do nabycia w kasach kina oraz na stronie internetowej kina Helios
Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, w związku z tym na ten seans nie obowiązują inne zaproszenia niż specjalne zaproszenia na Kino Kobiet.
Zastrzegamy sobie prawo do zmian.

 

 

 

Jarmark Św.Stanisława 2018

20180513jarmark