Jarmark Czeladzki 2018

Wygraj bilety na Scooby-Doo w kinie Helios

Serdecznie zapraszamy na najbliższy seans Filmowego Poranka ze Scooby-Doo w niedzielę 13 marca o godzinie 10:30 do kina Helios w Sosnowcu. Tym razem obejrzymy film Scooby-Doo! Brygada Detektywów - Best of 5.

Dla czytelników portalu Czeladz.org mamy szybki konkurs biletowy. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia (2 x 2 bilety) na Filmowy Poranek ze Scooby-Doo do kina Helios w Sosnowcu.

Zgłoszenie do konkursu jest jak zwykle bardzo proste, wystarczy tylko dodać lajka pod postem konkursowym lub profilem Czeladz.org na Facebooku (link: https://www.facebook.com/pages/Czeladzorg/197454403763261) oraz wysłać email na adres redakcja(at)czeladz.org ze zgłoszeniem do konkursu: podając swoje imię, nazwisko i miasto zamieszkania.

Konkurs trwa tylko do czwartku 10 marca br. do wieczora. Zwycięzcy odbiorą swoje bilety w w kasie kina za okazaniem dowolnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Jeśli nie macie konta na Facebooku to wystarczy zgłoszenie mailowe, żeby brać udział w konkursie i losowaniu biletów do kina Helios.

Repertuar kina Helios w Sosnowcu dostępny jest pod linkiem:
http://www.helios.pl/22,Sosnowiec/StronaGlowna/

Kolejny seans Filmowego Poranka ze Scooby-Doo już wkrótce! W niedzielę 13 marca o godzinie 10:30 zapraszamy na film Scooby-Doo! Brygada Detektywów - Best of 5, czyli wybrane przez Was najlepsze odcinki z przygodami dzielnej Brygady.

Tym razem zaprezentujemy aż 4 części:
•    Strefa Północy
•    Obcy są wśród nas
•    Taniec nieumarłych
•    Gluten
 
W niedzielę 13 marca od godziny 10:00 zapraszamy do wspólnej zabawy w holu kina. Animatorzy sosnowieckiej Bawialni Kubuś zadbają o uśmiechnięte buzie maluchów. W programie: balonowe zoo, malowanie buziek oraz wiele innych atrakcji.

Scenariusz wydarzenia:
•    zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min]
•    projekcja - zestaw bajek lub film [60-70 min.]

Specyfika seansu filmowego:
•    dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
•    pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Po seansie każdy uczestnik otrzyma upominek ze Scooby-Doo.

Zapraszamy również na kolejne spotkanie z Filmowymi Porankami ze Scooby-Doo: Tym razem - ze względu na Wielkanoc - już za kolejny tydzień: 20 marca o godzinie 10:30 : Scooby-Doo! Brygada detektywów – Best of 6

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.
Zapraszamy!

Jarmark Św.Stanisława 2018

20180513jarmark