Jarmark Czeladzki 2018

Konkurs: Wygraj bilety na Maraton Filmowy

 Serdecznie zapraszamy na Maraton Niezgodna do kin Helios w Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu. Dla czytelników portalu Czeladz.org mamy 5 podwójnych zaproszeń (3 x 2 bilety do Dąbrowy Górniczej, 2 x 2 bilety do Sosnowca) na ten Maraton Filmowy w piątek 11 marca 2016 o godz. 23:00 w kinie Helios. Zgłoszenie do konkursu jest jak zwykle bardzo proste, wystarczy tylko....

Dodać "lajka" pod postem konkursowym lub profilem Czeladz.org na Facebooku (link: https://www.facebook.com/pages/Czeladzorg/197454403763261)  oraz wysłać email na adres redakcja(at)czeladz.org ze zgłoszeniem do konkursu: podając swoje imię, nazwisko, miasto zamieszkania oraz preferowane kino (nie wymagane).

Konkurs trwa do wtorku 8 marca br. do wieczora. Zwycięzca odbierze swoje bilety w w kasie kina za okazaniem dowolnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. UWAGA! Jeśli nie macie konta na Facebooku to wystarczy zgłoszenie mailowe, żeby brać udział w konkursie i losowaniu biletów do kina Helios.

Repertuar kina Helios dostępny jest pod linkiem:
http://www.helios.pl/

Już 11 marca w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu, Maraton Niezgodnej. Będzie to niezwykła noc z ekranizacjami jednego z najciekawszych fenomenów literackich ostatnich lat. Zrealizowane z wielkim rozmachem trzy części wizjonerskiej superprodukcji science fiction również w kinie odniosły ogromny sukces. Po premierze „NIEZGODNEJ” świat był podzielony, „SERIA NIEZGODNA: ZBUNTOWANA” ruszyła go z posad, ale już dzięki części trzeciej „SERIA NIEZGODNA: WIERNA” poznamy prawdę, która zmieni wszystko. To będzie ostateczna walka o świat i miłość na którą musicie być gotowi! Pewne jest, że po takiej dawce emocji, jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć…

Start: 11.03.2016. godz. 23:00 do rana

Zagramy:
•    Niezgodna
•    Seria Niezgodna: Zbuntowana
•    Seria Niezgodna: Wierna (Premiera!)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

 

 

 

Jarmark Św.Stanisława 2018

20180513jarmark