Jarmark Czeladzki 2018

Wygraj bilety na Maraton Grozy

 Serdecznie zapraszamy na Maraton Grozy do kin Helios w Dąbrowie Górniczej i  Sosnowcu. Dla czytelników portalu Czeladz.org mamy 5 podwójnych zaproszeń na ten Maraton Filmowy (3 x 2 bilety do Dąbrowy Górniczej, 2 x 2 bilety do Sosnowca) w piątek 26 lutego 2016 o godz. 23:00 w kinie Helios. Zgłoszenie do konkursu jest jak zwykle bardzo proste, wystarczy tylko....

Dodać "lajka" pod postem konkursowym oraz profilem Czeladz.org na Facebooku (link: https://www.facebook.com/pages/Czeladzorg/197454403763261)   
oraz wysłać email na adres redakcja(at)czeladz.org ze zgłoszeniem do konkursu: podając swoje imię, nazwisko, miasto zamieszkania.

 

Konkurs trwa do poniedziałku 22 lutego br. do wieczora. Zwycięzca odbierze swoje bilety w w kasie kina za okazaniem dowolnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. UWAGA! Jeśli nie macie konta na Facebooku to wystarczy zgłoszenie mailowe, żeby brać udział w konkursie i losowaniu biletów do kina Helios.

Repertuar kina Helios dostępny jest pod linkiem:
http://www.helios.pl/

Już 26 lutego Kina Helios w Dąbrowie Górniczej oraz Sosnowcu zapraszają na noc pełną grozy z czterema przerażającymi horrorami. Na początek pokażemy bardzo dobry „THE BOY”, a potem jeszcze jedyne w Polsce, przedpremierowe pokazy filmów: The Hallow”, „Worry Dolls” i „Blackburn”! Jesteśmy przekonani, że taka dawka porażającej grozy i obezwładniającego strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 26.02.2016. godz. 23:00 do rana

Zagramy:
- The Boy
- The Hallow (Przedpremierowo)
- Worry Dolls (Przedpremierowo)
- Blackburn (Przedpremierowo)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

 

Jarmark Św.Stanisława 2018

20180513jarmark