Jarmark Czeladzki 2018

Maraton Walentynkowy w kinach HELIOS: do wygrania 10 biletów!

 Serdecznie zapraszamy na Maraton Walentynkowy do kin Helios w Dąbrowie Górniczej oraz Sosnowcu. Dla czytelników portalu Czeladz.org mamy aż 5 podwójnych zaproszeń (3 x 2 bilety do Dąbrowy Górniczej oraz 2 x 2 bilety do Sosnowca) na ten Maraton Filmowy w piątek 12 lutego 2016 o godz. 23:30 w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej. Zgłoszenie do konkursu jest jak zwykle bardzo proste, wystarczy tylko....

- Dodać "lajka" pod postem konkursowym oraz profilem Czeladz.org na Facebooku (link: https://www.facebook.com/pages/Czeladzorg/197454403763261)   
- oraz wysłać email na adres redakcja(at)czeladz.org ze zgłoszeniem do konkursu: podając swoje imię, nazwisko, miasto zamieszkania oraz które kino Helios preferujecie (Dąbrowa Górnicza czy Sosnowiec).

Konkurs trwa do wtorku 9 lutego br. do wieczora. Zwycięzca odbierze swoje bilety w w kasie kina za okazaniem dowolnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. UWAGA! Jeśli nie macie konta na Facebooku to wystarczy zgłoszenie mailowe, żeby brać udział w konkursie i losowaniu biletów do kina Helios.

Repertuar kina Helios dostępny jest pod linkiem:
http://www.helios.pl/

Już 12 lutego w kinie Helios odbedzię się Maraton Walentynkowy - Noc Mroczna i Romantyczna. Tym razem przygotowaliśmy zestaw filmów, który zadowoli nie tylko zakochanych. Będzie bardzo zabawnie i romantycznie, ale nie zabraknie też mrocznych klimatów i chwil prawdziwej grozy. Powodów do przytulania się dostarczą Wam dwie świetne komedie: „Planeta singli”, którą zaprezentujemy tuż po premierze i „Jak to robią single” absolutnie premierowo! Tulić się ze strachu będziecie przy mrocznych thrillerach „Loft” i „Demon”. Pewne jest, że oboje znajdziecie tu coś dla siebie. Ten maraton będziecie romantycznie wspominać jeszcze długo po zakończeniu …

Start: 12.02.2016 o godz. 23:30

Zagramy:
- Jak to robią single (Premiera!)
- Planeta singli (Tydzień po Premierze)
- Loft
- Demon

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

 

 

 

 

Jarmark Św.Stanisława 2018

20180513jarmark